Stylová bílá komoda Tempo Kondela Komoda SINGA 33 pro pohodlné uložení vašich věcí


Provedení

Kombinovaná komoda SINGA 33 je vyrobena z fóliované dřevotřísky v barevném provedení bílá. Komoda je vysoce kvalitního provedení a nabízí velký úložný prostor. Obsahuje jednu zásuvku a skříňku s jednou policí, které vám poskytnou dostatečný prostor pro uložení vašich věcí. S rozměry 60 x 94 x 40 cm (šířka x výška x hloubka) se jedná o komodu, která snadno zapadne do každé místnosti.

Vhodná do každé místnosti

Komoda ze systému Singa je vhodná na zařízení ložnic, dětských pokojů, kanceláří či předsíní. Je vhodná tam, kde se vám hodí uložit nějaké věci. Jeho jednoduchý a nadčasový vzhled je vhodný pro jakýkoli interiér. Pokud hledáte praktické a zároveň pohodlné řešení pro uložení vašich věcí, komoda Tempo Kondela Komoda SINGA 33 je ideální volbou.

Dodáváno v demontu

Tato komoda je dodávána v demontu, ale přesto se sestavuje velmi snadno pomocí přiložených návodů a dílů. Pokud však s montáží nejste zcela spokojeni, kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme s montáží. Nákup této skvělé komody nabízíme v našem e-shopu a můžete si ji zakoupit za vynikající cenu. Pro objednávku klikněte na odkaz: https://www.maliboo.cz/produkt/tempo-kondela-komoda-singa-33-bila-2.

Stylová bílá komoda Tempo Kondela Komoda SINGA 33

. Tato kombinovaná komoda je ideální volbou pro každou místnost. Nabízí dostatek úložného prostoru a její nadčasový vzhled se hodí do každého interiéru. Navíc je komoda dodávána v demontu, ale sestavení je velmi snadné. Pokud však potřebujete s montáží pomoci, neváhejte nás kontaktovat. Pro objednání této komody klikněte na odkaz uvedený výše.

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa & Animace a jeho autorem je Redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.