Šatní skříň SVEZIA V s zrcadlem v dubu Sonoma a bílé barvě

Šatní skříň je v moderním designu a kombinaci barev dubu Sonoma a bílé barvy. Rozměry této krásné skříně jsou šířka 150 cm, výška 200 cm a hloubka 58 cm. Šatní skříň má laminovanou desku o tloušťce 16 mm s hranami obráběnými ABS.

Kvalitní materiály

Materiálem pro tuto šatní skříň jsou výhradně kvalitní materiály, které jistě poskytnou vysoký standard jakosti i eleganci. Hliníkové kolejnice Sevroll zajišťují snadné otevírání a zavírání dveří. Dveře jsou také vybaveny úchyty ve formě hliníkové lišty, která zabrání ohýbání dveří.

Zrcadlové dveře

Šatní skříň je vybavena zrcadlovými dveřmi, což je v dnešní době velmi populární výběr. Toto řešení je uchylné a dobře se hodí do místností, kde chcete opticky zvětšit prostor.

Vhodné do každého interiéru
Kombinace barevných odstínů se snadno hodí do každého interiéru. Bílá a dub sonoma jsou velmi oblíbené barvy. Tyto barvy jsou vkusným řešením nejen pro ložnici, ale i pro další obytné prostory, kde se hodí luxusní povrchové úpravy.

Výborná kvalita a praktičnost

Tento typ skříně je ze všech stran krásně dokončen. Kromě toho jsou dveře snadno ovladatelné, takže se nemusíte bát jejího používání ani při častém otvírání a zavírání. Štěrbiny v dolní části dveří jsou také velmi praktické a usnadňují vstup do skříně.

Uspořádání
Vnitřní uspořádání skříně může být různé podle vašich potřeb a požadavků. Obrázek vnitřního uspořádání skříně je ilustrativní, protože se vyrábí v různých barvách. Díky tomu budete mít při nákupu možnost si vybrat takovou barvu, která bude co nejvíce odpovídat vašemu vkusu.

Dodání v demontu

Šatní skříň je dodávána v demontu, což vám umožní snadnou montáž skříně a mnohem více možností přizpůsobit ji vašim potřebám.

Pokud hledáte kvalitní a praktickou šatní skříň, šatní skříň SVEZIA V s zrcadlem v dubu Sonoma a bílé barvě by mohla být tou pravou volbou pro vás. Neváhejte a klikněte na odkaz zde, abyste se dozvěděli více o této úžasné šatní skříni.

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa & Animace a jeho autorem je Redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.