Ral obývací stěna MINSK 4 – luxusní design v černém lesku!

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj, Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Jedná se o nadčasový kus nábytku, který krásně zapadne do interiéru, v němž dominují černobílé barvy, a už se nemusíte obávat, že si nevyberete žádnou vhodnou barvu. Obývací stěna Ral MINSK 4 v černém lesku zapadne do jakéhokoliv interiéru.

Celá sestava je variabilní

Každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní a jdou nastavit svisle i vodorovně. Díky této variabilitě se sestava dokonale přizpůsobí Vašim potřebám a prostoru, kde obývací stěna bude stát.

Tloušťka MDF desky je 16 mm, což zaručuje dostatečnou pevnost a odolnost, kterou oceníte v průběhu dlouhého životnosti stěny. Čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií, což dodává stěně luxusní vzhled.

Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí. To však snadno vyřešíte návštěvou nejbližšího železářství.

Osvětlení není součástí sestavy, lze jej však dokoupit v příplatkovém parametru výše. Doporučujeme přikoupit osvětlení, které stěnu dokonale podtrhne a zvýrazní její kvality.

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici. Díky tomu si můžete ušetřit za dopravu, ale také si můžete užít radost z montáže a sestavování vlastními rukama.

Přejděte na stránky pro zakoupení, abyste se přesvědčili o kvalitě této obývací stěny.

Minl 4 - interiér
Minsk 4 - detail

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa & Animace a jeho autorem je Redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.