Novinka pro vaše miminko: Krémově bílá matrace Posh Velvet s tipi vzorem!


Prošívaná francouzská matrace od značky Yellow Tipi

Tato prošívaná francouzská matrace od značky Yellow Tipi je perfektní volbou pro vaše miminko. Matrace je vyrobena z kvalitních materiálů, které splňují nejpřísnější bezpečnostní normy a navíc je skvělá na pohled. Krémově bílá barva spolu s krásným tipi vzorem vytváří unikátní design, který bude skvěle ladit do každého pokoje.

Krémově bílá matrace Posh Velvet s tipi vzorem

Krémově bílá matrace Posh Velvet disponuje unikátním spojením měkké a na dotek příjemné látky Posh Velvet a speciální flexibilní a obýbatelné výplně, což z ní dělá ideální volbu pro spánek, ale i pro hraní vaší ratolesti.

Dobré vědět je, že potah matrace by se neměl snímat. V případě, že matrace nějakým způsobem ušpiníte, doporučujeme ji vyčistit ručně či pomocí chemických prostředků, a to bez použití pračky.

Matrace měří 60 cm x 120 cm, což odpovídá standardům pro dětské postýlky. Matrace je lehká a snadno se přenáší, takže ji můžete využít prakticky kdekoliv – doma, u babičky, nebo třeba na dovolené.

Pokud sháníte kvalitní a bezpečnou matraci pro vaše miminko, neměli byste váhat. S krémově bílou matrací Posh Velvet od Yellow Tipi získáte nejenom kvalitní výrobek, ale i stylový doplněk do vašeho interiéru.

Tak na co ještě čekáte? Objednejte si dnes ještě svou krémově bílou matraci Posh Velvet s tipi vzorem a připravte své dítě na klidný a pohodlný spánek!

Objednat si matraci Posh Velvet s tipi vzorem zde

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa & Animace a jeho autorem je Redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.