Novinka! ASIR Knihovna KELVIN s kolekcí titulů v černé barvě ořechu


Futuristický vzhled vyrobený ze silných desek

Knihovna KELVIN je svým designem nadčasová a jistě si získá mnoho svých obdivovatelů. Tato knihovna se jistě stane nejen vizuálním tahákem libovolné místnosti, ale také místem, kde bude uloženo mnoho vašich oblíbených knih a předmětů. Ať už do knihovny dáte cokoliv, jistě nezastíníte její futuristický vzhled a dynamiku.

Na výrobu byly použité 18mm silné desky pokryté 100% melaminem v dekoru ořech a úzký kovový rám, který dodává Knihovně KELVIN potřebnou pevnost a stabilitu. Tato knihovna se díky své konstrukci snadno montuje a tato jednoduchost přináší ještě větší čitelnost samotného designu.

Rozměry a parametry

Není nutné se obávat, že by knihovna KELVIN zabrala příliš mnoho místa, vazba mezi designem a funkčností je tady totiž přijímána velmi vážně. Rozměry knihovny Jsou následující: Šířka: 39 cm Hloubka: 36,6 cm Výška: 180 cm. Díky tomu se bude KELVIN skvěle hodit do každého prostoru, bez ohledu na jeho velikost a charakter.

Černá barva ořechu – ideální pro každou místnost

Knihovna KELVIN je k dispozici v černé barvě ořechu, která ji dělá velmi univerzální a přizpůsobitelnou každému stylu. Může být použita jak pro klasické interiéry, tak i pro moderní byty a kanceláře. Tato barva sice vypadá velmi elegantně, ale zároveň je odolná a proto vypadá krásně po mnoho let.

Úložný prostor pro knihy a předměty

Knihovna KELVIN nabízí svými rozměry výšku police 35,2 cm, která umožní uspořádat řadu knih a předmětů. Tento prostor lze využít k uložení knih, ale zároveň je vhodný k uložení drobných předmětů jako například fotografií, váz či sošek.

Odkaz na knihovnu KELVIN od ASIR

Tato knihovna je unikátní a jistě bude skvělým přínosem pro jakoukoli místnost. Klikněte zde pro více informací a nákup knihovny KELVIN.

knihovna KELVIN

Knihovna KELVIN je skvělou volbou pro každého, kdo hledá knihovnu s moderním designem a prostorným úložným prostorem. Její černá barva ořechu jí dodává eleganci a zároveň ji činí velmi univerzální. Pokud hledáte něco mimořádného, Knihovna KELVIN od společnosti ASIR je vaší volbou!

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa & Animace a jeho autorem je Redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.