Nové kancelářské křeslo AKER – elegantní černá látka pro pohodlné sezení


Nové kancelářské křeslo AKER

AKER křeslo z textilní látky je skvělou volbou pro pohodlné sezení při práci v kanceláři. Jeho elegantní černá látka dodá vaší kanceláři stylový vzhled a perfektně se hodí k moderním kancelářským zařízením. Křeslo je k dostání na této stránce.

Barevné provedení a materiál křesla AKER

Křeslo AKER je vyrobené z kvalitních materiálů. Jeho potah je z textilní látky a opěradlo z textilní síťoviny. Chromovaný kříž dodá křeslu designový vzhled. Křeslo je k dostání v elegantní černé barvě.

Rozměry křesla AKER

Křeslo má rozměry 67 x 122-132 x 60 cm (šířka x výška x hloubka). Výška sezení lze nastavit v rozmezí 48-58 cm. Šířka sedu je 50 cm a hloubka 43 cm. Díky těmto parametrům bude křeslo AKER dokonale vyhovovat různým tělesným konstitucím.

Funkce křesla AKER

Křeslo AKER má hned několik funkcí, které zajišťují pohodlné sezení. Nastavitelné područky umožňují uvolněné sezení nebo naopak více opření. Dále má křeslo nastavitelnou opěrku hlavy a pevnou bederní opěrku pro správné držení páteře. Pokud potřebujete změnit polohu, můžete využít houpací mechanismus.

Doprava a záruka

Křeslo AKER je dodáváno v demontu v rozměrech 65 x 28 x 69 cm. Jeho montáž je snadná a rychlá. Křeslo AKER je k dispozici se zárukou 24 měsíců.

Kancelářské křeslo AKER

Nakupování nábytku online je velmi jednoduché. Vybavení kanceláře funkčním a pohodlným křeslem vám může ušetřit spousty času a námahy. Křeslo AKER je jedním z nejlepších produktů na trhu a nabízí nejen komfort, ale i stylový design.

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa & Animace a jeho autorem je Redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.