Nová moderní postel Canter 180×200 ve stylu box spring v barvě kapučíno

Nová postel Canter je dokonalým spojením designu a pohodlí. Tato postel, ve stylu box spring, je navržena tak, aby vám poskytla dokonalý prostor pro spánek a odpočinek.

Postel Canter

Moderní box spring postel Canter

Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii. Tato postel je dodávána včetně matrací a má včetně úložného prostoru. Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí.

Postele typu boxspring jsou skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytvářejí perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.

Předností boxspring postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box, na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

Úložný prostor postele Canter

ROZMĚRY:

180x213x111cm

Ložná plocha: 180x200cm

Výška ložné plochy: 58cm

Manželské dvojlůžko Canter

Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi. Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.

Prohlédněte si tento produkt zde

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa & Animace a jeho autorem je Redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.