Moderní sprchové dveře Roth Proxima Line o šířce 100 cm


Pouze 1/2 sprchového koutu, nutné dokoupit druhou polovinu

Moderní a efektní řešení vaší koupelny, to jsou sprchové dveře Roth Proxima Line. Tyto dveře mají šířku 100 cm a jsou ideální pro prostorné koupelny. Pozor však na to, že se jedná pouze o 1/2 sprchového koutu, je nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru.

Sprchové dveře Roth Proxima Line jsou bez vaničky, a tím pádem perfektně zapadnou do jakéhokoliv designu. Kromě toho jsou také barvou profilů v lesklém chromu, což dodává celkově velice moderní vzhled. Výplň těchto dveří je z neprůhledného skla, které je opatřeno krásným dekorem Satinato. Tento dekor dodává dveřím unikátní vzhled.

Produkt je navíc opatřen povrchovou úpravou Rolshield, která sklo chrání před usazováním nečistot a zaručuje tak snadnou údržbu. Zkrátka a dobře, sprchové dveře Roth Proxima Line jsou funkční i designově dokonalé.

Sprchové dveře Roth Proxima Line jsou navíc vybaveny posuvným systémem otevírání, což je další praktický prvek. Tyto dveře jsou vhodné pro pravou orientaci koupelny.

Pokud tedy hledáte moderní a efektní dveře, které dodají vaší koupelně unikátní vzhled, neváhejte a za nízkou cenu si je pořiďte ještě dnes.

Sprchové dveře Roth Proxima Line

Zapomeňte na staré a neefektní sprchové dveře. S Roth Proxima Line si dopřejte ten správný wow efekt.

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa & Animace a jeho autorem je Redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.