Moderní interiérové dveře Naturel Evan levého otvírání – rozměr 80 cm, bílá barva


Moderní interiérové dveře Naturel Evan – levého otvírání, rozměr 80 cm, bílá barva

Moderní celolakované interiérové dveře, které vynikají svým designem a kvalitou zpracování. Dveře Naturel Evan jsou určeny do moderních interiérů a budou se hodit do obývacích pokojů, ložnic, kuchyní nebo kanceláří. Typickým prvkem těchto dveří je rámová konstrukce, na kterou se používá MDF rám a ekologický UV vytvrzený lak.

Protože kvalita materiálů i zpracování jsou pro nás prioritou, vybíráme pouze to nejlepší pro naše zákazníky. V případě dveří Naturel Evan jsou to materiály, které jsou odolné, vysoce kvalitní a mají dlouhou životnost.

BB zámek na klíč a možnost osazení do různých typů zářuben

Dveře lze osadit do stávající ocelové zárubně v české normě nebo do obložkové zárubně. Dveře mají BB zámek na klíč (rozteč 72 mm).

BB zámek na klíč je zárukou bezpečnosti a ochrany vaší domácnosti a v kombinaci s dveřními kováními vytváří funkční a účinnou ochranu proti nevítaným návštěvám.

Je velmi důležité vybírat dveře, které lze snadno osadit do několika typů zářuben.

Kvalita a design v jednom

Dveře Naturel Evan jsou skvělou volbou pro každého, kdo si chce pořídit moderní a kvalitní dveře. Díky jejich celolakovanému designu a nerezovým kováním dokáží poskytnout nejen potřebnou funkčnost, ale i skvělý zážitek z estetického vzhledu interiéru.

Pokud uvažujete o pořízení dveří Naturel Evan, neváhejte a klikněte na následující odkaz: https://www.atcomplet.cz/produkt/interierove-dvere-naturel-evan-leve-80-cm-bile-evan80l

Naturel Evan - bílá barva
Naturel Evan - moderní design

Investice do kvalitních dveří se vyplatí. Dveře Naturel Evan jsou důkazem toho, že můžete mít všechno – kvalitu, design a bezpečnost.

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa & Animace a jeho autorem je Redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.