Kvalitní a stylový zahradní stůl Dubris v elegantní tmavě šedé barvě


Barva: tmavě šedá

Rozměry (šxvxh): 150 x 72 x 90 cm

Materiál: sklo, lakovaná práškovaná ocel

Židle nejsou v ceně.

Dodání v demontu

Záruka 24 měsíců.

Zahradní stůl Dubris v tmavě šedé barvě

Zahradní stůl Dubris v elegantní tmavě šedé barvě je ideální volbou pro milovníky kvalitního nábytku pro venkovní prostředí. Jeho moderní design a zároveň jednoduchost ho dokáže skvěle doplnit do každé zahrady, terasy nebo balkonu. Stůl je vyroben z kvalitního materiálu, což zaručuje jeho odolnost vůči vlivům počasí a mechanickému poškození.

Zahradní stůl Dubris je vybaven rozměry 150 x 72 x 90 cm, což zaručuje dostatek místa pro pohodlné posezení u jídla či pití v kruhu přátel a rodiny. Stůl je vyroben ze skla a lakované práškované oceli, což zaručuje stabilitu a pevnost. Stůl není vybaven židlí, avšak lze si k němu dokoupit na nabytekted.cz doplňkové židle v podobné barvě.

Zahradní stůl Dubris je dodáván v demontu. Návod k montáži je důkladně popsán v přiložené brožuře. Pokud byste neměli s montáží zkušenosti, máte však možnost si objednat profesionální montáž na nabytekted.cz s doplňkovým servisem dovozu.

Zahradní stůl Dubris v tmavě šedé barvě v noci

Po zakoupení zahradního stolu Dubris získáte záruku na 24 měsíců. Tento produkt si oblíbíte pro svou funkčnost, jednoduchost a moderní vzhled. Zahradní stůl Dubris je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a stylový nábytek pro venkovní prostředí, který bude sloužit dlouhá léta.

Za skvělou cenu si můžete zakoupit zahradní stůl Dubris v elegantní tmavě šedé barvě zde!

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa & Animace a jeho autorem je Redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.