Jídelní židle PIANO Dub sonoma s tkaninou č. 14


Kvalitní, pevná židle z přírodního masivu

Jídelní židle PIANO je kvalitní, pevná židle z přírodního masivu s čalouněným sedákem a opěradlem. Díky svému robustnímu provedení a kvalitnímu materiálu je židle velmi odolná a vydrží po mnoho let.

Moderní design a pohodlné sezení

Jídelní židle PIANO se svým moderním designem perfektně zapadne do každého moderního interiéru. Čalouněný sedák a opěradlo zajišťují velmi pohodlné sezení, takže se u stolu budete cítit jako na obláčku.

Stabilní a pevná konstrukce

Jídelní židle PIANO je vybavena stabilní a pevnou konstrukcí, která zajišťuje bezpečné a spolehlivé sezení. Při výrobě židle jsou používány pouze kvalitní materiály, které splňují nejvyšší standardy.

Čalounění z kvalitní tkaniny č. 14

Jídelní židle PIANO má čalouněný sedák a opěradlo z kvalitní tkaniny č. 14, která je velmi odolná a snadno se udržuje. Tkanina má krásný vzhled a dokonale ladí s přírodním masivem židle.

Židle pro každého

Jídelní židle PIANO je vyrobena tak, aby se do ní pohodlně posadil každý člověk. Díky ergonomickému designu vám židle poskytne maximální pohodlí při každém sezení.

Odkaz na eshop s jídelní židlí PIANO

Pokud byste si chtěli jídelní židli PIANO Dub sonoma s tkaninou č. 14 pořídit, můžete ji zakoupit zde: https://www.esrom.cz/produkt/jidelni-zidle-piano-dub-sonoma-tkanina-14

Jídelní židle PIANO

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa & Animace a jeho autorem je Redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.