Elegantní bílá šatní skříň ASIR HAMA pro dokonalé uspořádání vašeho oblečení

ASIR HAMA je elegantní šatní skříň v bílém provedení s velkým zrcadlem na dveřích. Tato šatní skříň je velmi praktická a nabízí dostatek prostoru pro uložení vašeho oblečení a doplňků.

ASIR HAMA šatní skříň

Vnitřní uspořádání šatní skříně ASIR HAMA

Šatní skříň ASIR HAMA nabízí perfektní uspořádání pro vaše oblečení. Skříň disponuje pěti policemi na každé straně pro uspořádání skládaného oblečení. Uprostřed šatní skříně jsou umístěny dvě zásuvky pro prádlo. Šatní skříň je vybavena také tyčí na kabáty a vyšší police jsou určeny na klobouky.

Materiál a rozměry šatní skříně ASIR HAMA

Šatní skříň ASIR HAMA je vyrobena z melaminem potažené dřevotřísky s tloušťkou 18 mm. Rozměry jsou následující: šířka 138,4 cm, výška 183,8 cm a hloubka 50 cm.

Závěr

ASIR HAMA šatní skříň je vynikající volbou pro každého, kdo hledá elegantní a praktickou šatní skříň pro dokonalé uspořádání svého oblečení. Díky dostatku místa a vnitřnímu uspořádání se v této šatní skříni snadno najde místo pro každý kousek oblečení a i pro doplňky. S touhle skříní můžete být v klidu, že všechno bude vždycky na svém místě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa & Animace a jeho autorem je Redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.