Čalouněná postel VIVRE Boxsprings 160 x 200 cm s potahem Cover 02

Postel VIVRE představuje elegantní, stylové a funkční řešení do každé ložnice. Disponuje dvěma úložnými prostory, do kterých snadno uschováte ložní prádlo, sezónní oblečení či jiné věci. Základ postele tvoří masivní dřevo a dřevotříska.

Jaký je design postele VIVRE?

Čalouněnou postel VIVRE dle našeho názoru určitě nejspíš upoutá její zajímavý design. Jedná se o velmi moderní a stylovou postel, která svým zpracováním osloví mnoho lidí. Je k dostání v několika různých provedeních a velikostech, takže si určitě vyberete tu nejvhodnější pro sebe.

Proč byste měli zvážit nákup postele VIVRE?

Čalouněná postel VIVRE je nejen krásná, ale také velmi praktická. Díky svým úložným prostorům nabízí dostatek místa pro uložení nejrůznějších věcí. Navíc má dobře propracovaný boxspringový systém, který zajišťuje pohodlný odpočinek během spánku.

Kromě toho nabízí internetový obchod srovnavacnabytku.cz, kde si můžete postel VIVRE zakoupit, širokou nabídku dalších produktů. Můžete si tak vybrat celý interiér do vaší ložnice a vše si krásně sladit.

Jaké jsou technické specifikace postele VIVRE?

Čalouněná postel VIVRE má rozměry 160 x 200 cm a je opatřena potahem Cover 02. Je vyrobena z velmi kvalitních materiálů, jako je masivní dřevo a dřevotříska. Boxspringový systém zajišťuje dostatečnou tuhost a podporu pro tělo během spánku. Postel VIVRE je k dostání v několika různých barevných provedeních.

Profil postele VIVRE

Profil postele VIVRE

Detail postele VIVRE

Detail postele VIVRE

Cena postele VIVRE se pohybuje v rozmezí 15 000 – 20 000 Kč a dle našeho názoru stojí za to investovat do kvalitního a krásného kusu nábytku. Pokud hledáte moderní a stylovou postel s praktickými úložnými prostory, pak je model VIVRE jistě správnou volbou pro vás.

Nebojte se udělat si vaši ložnici nádhernou a pohodlnou. S postelí VIVRE máte jistotu, že získáte kvalitní a krásný kus nábytku, který vám bude sloužit mnoho let. Navíc si můžete vybrat přesně takový design, který bude sedět k vašemu vkusu a stylu.

Tak neváhejte a zkuste postel VIVRE již dnes. Určitě nebudete litovat!

Koupit postel VIVRE zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa & Animace a jeho autorem je Redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.