ASIR Venkovní závěsné svítidlo BFE-68182 černá: Elegantní osvětlení pro exteriér

Ozdobte svou pergolu venkovním lustrem ve tvaru lucerny v rustikálním stylu a dodejte tak večerům na terase romantickou náladu. Venkovní osvětlení nepatří k nejdůležitějším prvkům zahradního designu, ale když je zvolíme s citem, může být nejužitečnějším.

Nadstandardní ochrana proti vodě:

Nadstandardní ochrana IP65 zajišťuje bezpečí před vodou stříkající ze všech směrů a nemusíte se tak bát umístit světlo kamkoliv ven.‘

Jakmile slunce zapadne, je na venkovním osvětlení vidět, jaký má vliv na zahrady a terasy. Světelný zdroj musí být nejen funkční, ale i esteticky vkusný. ASIR Venkovní závěsné svítidlo BFE-68182 černá se může stát ideální volbou i pro Vás.

Standardní závit a rozměry:

Standardní závit E 27 pro většinu žárovek s maximálním příkonem 60W. Svítidlo má rozměry dlouhé 85 cm a průměr 30 cm. Pro větší bezpečnost a ochranu proti povětrnostním podmínkám je konstrukce z ABS plastu s akrylátovým uzávěrem.

Rozzařte svou zahradu a dům s originálními svítidly v rustikálním stylu! BFE-68182 bude dokonalým doplňkem pro terasu nebo zahradu.

ASIR Venkovní závěsné svítidlo BFE-68182 černá

Zdroj: Sidonia.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa & Animace a jeho autorem je Redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.