Ambia Home – krásná váza z 19 cm skla

Vázy jsou neodmyslitelnou součástí interiéru. Dostat se k té dokonalé může být ale výzva. Hledáte-li vázu, která by byla jak estetická, tak i praktická, zkuste Ambia Home.

Ambia Home váza sklo

Stylová výzdoba

Ambia Home je stylová váza, tvořená kvalitním sklem, které se vyznačuje především svou odolností a dlouhou životností. Díky své výšce tuto vázu můžeme umístit na různé místa v interiéru, jako jsou například okenní parapety, police nebo křeslo vedle krbu. Váza je široká 19 cm, což ji činí dostatečně velkou na to, aby v sobě ukrývala nejen květiny, ale třeba i sukulenty či kameny. Různé části vázy jsou dokonale sladěny a společně tvoří skvělou výzdobu interiéru.

Kvalitní provedení

Ambia Home je vyrobena z nejvyšší kvality skla, které zajišťuje pevnost a trvanlivost. Není tedy potřeba mít obavy při manipulaci s vázou, avšak samozřejmě stále platí opatrnost. Detaily jako jsou barevné akcenty zaoblená forma a perfektní dokončení každého detailu, poukazují na kvalitu zpracování.

Ambia Home váza sklo

Snadno udržovatelná

Váza Ambia Home se snadno udržuje, protože není potřeba ji zbytečně nutit do myčky na nádobí. Stačí ji jednoduše otřít hadrem pokud je špinavá a trvale mít vždy suchou.

Blau, aus Glas, D/H: 11/20 cm

Tato nádherná váza je k dostání v různých provedeních – Blau, aus Glas, D/H: 11/20 cm. Vyberte si ten, který vám nejvíce vyhovuje a nemusíte se bát, že by se váza nehodila k barvám v místnosti, nebo se jí nepodařilo zapadnout do vámi plánovaného prostoru.

Ambia Home vázy z 19 cm skla jsou k dostání na našem e-shopu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa & Animace a jeho autorem je Redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.